Piece


W swojej ofercie posiadamy około 100 różnych pieców - to jedna z najszerszych o ile nie najszersza oferta na rynku. Są to przede wszystkim piece konwekcyjno parowe ale też piece regeneracyjne czy piece do pizzy.

Piece do pizzy nie należą do urządzeń skomplikowanych. Bardzo ważnych jest kilka podstawowych funkcjonalności. Ważna jest trwałość, wytrzymałość, jakość wykonania, rodzaj stali. Nasze piece wyposażone są w bardzo dobrej jakości płyty szamotowe, utrzymujące ciepło. Każdy z pieców ma płynną regulację temperatury w zakresie do 500 stopni Celsjusza. Dodatkowo komora jest podświetlana, co ułatwia obserwację pieczenia.

Piec konwekcyjno parowy z kolei to, poza kuchenką, centralne miejsce każdego zaplecza kuchennego. Bez niego praca na kuchni byłaby zdecydowanie bardziej czasochłonna, trudna i mniej opłacalna. Podstawowa zasada obróbki termicznej produktu w tego typu urządzeniach to działanie gorącym powietrzem i parą. Dzięki wymuszonemu obiegowi powietrza, ciepło jednolicie wnika do wnętrza produktu, dodatkowe zastosowanie pary wodnej przyspiesza i ułatwia te procesy.

Piece z naszej oferty to szerego najnowszych technologii i trendów. Wbudowane panele dotykowe, zapamiętywanie i odtwarzanie przepisów z wewnętrznej pamięci pieca lub z pendrive'a to dla naszych pieców żadna nowość. Posiadamy również piece samoczynnie myjące wnętrze po zakończonej pracy. Do każdego pieca możemy zaproponować szereg akcesoriów dodatkowych, jak pojemniki czy podstawy.

Zobacz pełną ofertę pieców