Witryny


Witryny chłodnicze i grzewcze idealnie nadają się do eksponowania i prezentacji gotowych potraw. Duże znaczenie w takim przypadku ma jakość ich wykonania. Nasze urządzenia to połączenie estetyki i ergonomii. Urządzenia tego typu znajdą swoje miejsce w restauracjach, barach, stacjach benzynowych czy cukierniach.

W witrynach gastronomicznych przechowujemy mięsa, nabiał, ryby a także kanapki, czyli żywność wymagającą odpowiedniego chłodzenia lub podgrzewania. Oferta Instanco to zarówno witryny chłodnicze, grzewcze jak i neutralne.

Witryna grzewcza to specjalistyczne urządzenie przydatne do ekspozycji ciepłych potraw. Utrzymują temperaturę nawet do 90°C. Witryna chłodnicza najlepiej nadaje się do prezentacji gotowych wyrobów wymagających niskich temperatur. Obydwa typy witryn przedłużają świeżość i trwałość artykułów spożywczych, zachowuje ich kolor, jakość oraz smak. Posiadamy witryny, które można umieścić na blacie ale także wolnostojące. Mogą one być otwierane zarówno od strony obsługi jak i od strony Klienta.

Zobacz pełną ofertę witryn