Urządzenia chłodnicze


Urządzenia chłodnicze w gastronomii spełniają bardzo ważne funkcje - przechowujemy w nich, w obniżonej temperaturze (od 0°C do +15°C) łatwo psujące się produkty. Urządzenia mroźnicze (zakres temperatur od -14°C do -26°C lub -18°C do -22°C) pozwalają na zachowanie przez dłuższy czas ich świeżości (smak, walory energetyczne). Chłodziarki i zamrażarki są podstawowym wyposażeniem także sklepów i lokali zbiorowego żywienia (bary, restauracje, puby).

Lady chłodnicze to jedne z najczęściej wybieranych urządzeń gastronomicznych. Są one podstawowym wyposażeniem w sklepach czy restauracjach. Urządzenia posiadają wewnętrzny agregat, ale mają też możliwość podłączenia zewnętrznego - pomaga to w zachowaniu ich pełnej funkcjonalności.

Stoły chłodnicze to bardzo przydatne urządzenia, oszczędzające powierzchnię lokali gastronomicznych. Miejsce chłodnicze lub mroźnicze, znajdujące się bezpośrednio pod stołem roboczym jest idealnym i bardzo ergonomicznym rozwiązaniem.

Kolejny bardzo ważny, oferowany przez nas element wyposażenia kuchennego to szafy chłodnicze i mroźnicze. Idealnie sprawdzają się w restauracjach, barach czy salach weselnych. Podobnie jak w przypadku stołów chłodniczych, możemy przechować w nich dużą ilość produktów, przy zachowaniu oszczędności miejsca i ergonomii.

W naszej ofercie znajdują się: - Nadstawki chłodnicze, - Lady, - Stoły chłodnicze i mroźnicze, - Szafy chłodnicze i mroźnicze, - Podstawy chłodnicze.

Zobacz pełną ofertę urządzeń chłodniczych